Projektowanie stron internetowych Szczecin

Tel. 511 923 668 E-mail: info@propage.pl
Home | Kontakt
Projektowanie stron www
Jsteś tutaj » Home » Etapy projektowania

1. Wstepny opis zlecenia przez klienta

Na podstawie krótkiej charakterystyki możliwe jest wstępne oszacowanie terminu oraz kosztów wykonania projektu. Klient bez dużych nakładów czasu może poznać orientacyjną cenę, jednak cena końcową pozna po ustaleniu szczegółów.

2. Przekazanie niezbędnych informacji przez klienta

Klient na podstawie naszych instrukcji opisuje jak strona ma wyglądać i funkcjonowac. Pewne minimum informacji jest dla nas niezbędne, aby wykonać projekt, nie mniej klient może być bardzo ścisły i opisać projekt dokładnie zaczynając od grafiki (kolorów, układu treści) a kończąc na dokładnym opisaniu każdej funkcji administratora/użytkonika. Im mniej informacji klient przekaze tym większa dowolność w działaniu pozostawia nam i na odwrót. Jestesmy więc bardzo elastyczni, możemy wykonac zlecenie bazując w szczególach na wytycznych klienta, badz wszystkim zająć się sami..

3. Ostateczna wycena i ustalenie szczególów projektu

Po ustaleniu szczególów zlecenia możliwa jest dokładna wycena oraz określenie wszystkich szczegółów.

4. Wykonanie grafiki strony

Po wykonaniu grafiki strony, wysyłana jest ona e-mailem do klienta. Klient przekazuje nam swoje uwagi > poprawki sa wprowadzane > poprawiona grafika wysyłana jest ponownie do klienta. Proces ten sie powtarza, aż klient nie bedzie miał juz uwag i zakceptuje grafikę.

5. Kodowanie i programowanie

W przypadku bardziej złożonych stron jest to etap najdłuższy. Klient moze śledzic postępy pracy, gdyż przebiegaja one na naszym serwerze, możliwe więc jest też wprowadzanie na bieżąco uwag klienta.

6. Zakonczenie

Po realizacji zlecenia, strona/sklep internetowy jest instalowana i konfigurowana na serwerze klienta, jeśli klient nie posiada serwera(miejsca do umieszczenia strony) możemy zaproponować naszą ofertę w tym zakresie. Oczywiście udzielamy gwarancje na prawidłowe funkcjonowanie wykonanych przez nas produktów.

schemat
Propage: projektowanie stron internetowych (C) 2007. Wszelkie prawa zastrzeżone.